قالیشویی شربت اوغلی کرج

کارخانه قالیشویی و مبل شویی شربت اوغلی شعبه کرج و استان البرز بهترین کارخانه قالیشویی در کرج. قالیشویی شربت اوغلی در کرج با تجربه ترین قالیشویی در کشور می باشد که سالها با تجربه فراوان و با ارائه ی تمامی خدمات شستشو و ترمیم انواع فرش های دستباف و ماشینی، با بالاترین کیفیت در تمام مناطق کرج باغستان، عظیمیه، گوهر دشت و .. فعالیت می کند.

قالیشویی شربت اوغلی کرج

پس از بیش از ۵۰ سال تجربه در قالیشویی در استان تهران

شرکت قالیشویی شربت اوغلی تصمیم به گسترش خدمات خود در استان البرز و شهر کرج کرده و چندین ماه صرف زیرساخت در استان البرز و شهر کرج کرده است. افزایش سرویس دهی از استان تهران به استان البرز یک تعهد بزرگ برای هر شرکتی می باشد. زیرا حجم سفارش ها افزایش یافته و باید شرکت توان پاسخگوی این سفارشات باشد.

شرکت قالیشویی شربت اوغلی شعبه کرج با راه اندازی شرکت شستشو با تجهیزات کامل در شهر کرج این اطمینان را به شما همشهریان عزیز کرج می دهد که سرویس دهی در شهر کرج و حومه همانند سرویس دهی در تهران به صورت منظم و با کیفیت خواهد بود.

44043110

کارخانه قالیشویی و مبل شویی شربت اوغلی شعبه کرج و استان البرز بهترین کارخانه قالیشویی در کرج.

قالیشویی شربت اوغلی در کرج با تجربه ترین قالیشویی در کشور می باشد که سالها با تجربه فراوان و با ارائه ی تمامی خدمات شستشو و ترمیم انواع فرش های دستباف و ماشینی، با بالاترین کیفیت در تمام مناطق کرج باغستان، عظیمیه، گوهر دشت و .. فعالیت می کند.

خدمات قالیشویی شربت اوغلی کرج

شستشوی فرش ماشینی، دستباف، ابریشم و انواع فرش‌های عتیقه و قدیمی
شستشوی موکت و خشک‌شویی موکت در محل شما
خشکشویی و شستشوی مبلمان در محل
ترمیم فرش و رفوگری فرش شامل خدماتی مثل لک برداری، رنگ‌برداری، ریشه زنی، شیرازه دوزی، رفع اثر سوختگی، رفع پوسیدگی و ….
را می توانید تنها با یک تماس از ما دریافت نمایید.
شربت اوغلی خدماتی نظیر
تعمیرات فرش‌های دستباف

44043110

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *