قالیشویی شربت اغلی غرب تهران

قالیشویی شربت اغلی از 50 سال پیش تا امروز  آماده خدمت رسانی به مردم عزیز غرب تهران بوده است و مشتریان دائمی ما گواه بر اعتماد مشتریان به ما می باشد.

اگر در مناطق غرب تهران مانند منطقه ۵ و ۲۱ و ۲۲ زندگی می کنیدريال و نیاز به خدمات قالی شویی و یا شستشوی مبل دارید فقط کافیست از با قالیشویی شربت اوغلی تماس بگیرید.

شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی ، تمام ابریشمی و یا گل ابریشمی ، پشمی و … با بالاترین کیفیت انجام می شود. همچنین خدمات رفوی ریشه و شیرازه فرش های ماشینی و دستباف  ، خدمات رفو و ترمیم فرش ، بافت فرش ، بیدزدایی توسط رفوکاران مجرب و خبره ادیب انجام می گیرد. شستشوی انواع مبلمان پارچه ای ، صندلی های ناهار خوری ، شستشوی خوشخواب و خشکشویی موکت های چسبیده به زمین ( با چسب) و روشویی و خشکشویی فرش در منزل نیز با استفاده از دستگاه های مخصوص خشکشویی صورت می گیرد . و پس از شستشوی مبل یا خوشخواب با دستگاه وکیوم مخصوص مبل ، تا حد امکان خشک می شود. نم خفیفی روی مبل باقی می ماند که ظرف چند ساعت پیش رو با توجه به دمای اتاق خشک خواه شد.

مشاوره رایگان:

44043110

22069377

88614604

 

قالیشویی تهران

بازه های کاری به چه صورتی می باشد؟

به صورت 24 ساعته آماده دریافت سفارشات شما هستیم.

قیمت قالیشویی یا مبلشویی چگونه مشخص می شود؟

قیمت قالیشویی یا مبلشویی مطابق نرخ اتحادیه قالیشوییان بوده . نرخ نهایی شستشوی فرش و یا خدمات مثل ریشه و شیرازه پس از بازدید کارشناس اعلام می شود. اما برای خدمات خشکشویی در منزل در هنگام ثبت سفارش قیمت توسط اپراتور یا پشتیبان سایت اعلام میشود. لازم به ذکر است تمامی سفارش های آنلاین شامل ۲۰% تخفیف می باشند.

 

شستشوی مبل

تمامی مبلمان پارچه ای قابل شستشو با دستگاه های خشکشویی می باشند. در صورتی که مبل شما چرمی می باشد. باید از واکس های مخصوص مبل چرم استفاده کنید. و یا به مراکز خدمات مبل چرم مراجعه نمایید.

 شماره تماس:

شعب شربت اوغلی غرب تهران در تمامی محله ها آماده تماس شما میباشند:

44043110

22069377

88614604